ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ У КОЗАЦЬКОМУ КЛАСІ

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

21 лютого всі нації і народності світу відзначають День рідної мови. Це свято має своє особливе значення для кожної країни і покликане сприяти підтримці рідної мови. Адже саме мова виступає виразником культурної приналежності як кожного народу окремо взятого, так і кожної людини.

КОЗАЦЬКИЙ ЕКО-ДЕСАНТ РЯТУЄ ЗЕЛЕНІ ДЕРЕВА МІСТА ВІД ВАЖКОГО РУЙНІВНОГО СНІГУ

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

Близько десяти років у м. Суми результативно діє дитячий козацький еко-десант Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке». У сніжну заметіль маленькі еко-десантники вирушають на трудову (часто дуже виснажливу) варту. Їхнім головним завданням є звільнення вічнозелених дерев від надмірної ваги руйнівного снігу.

УЧАСТЬ КОЗАКІВ В-ПИСАРІВСЬКОГО КУРЕНЯ У ВІДЗНАЧЕННІ ДНЯ ВИВОДУ РАДЯНСЬКИХ ВІЙСЬК ІЗ АФГАНІСТАНУ

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

14 лютого 2020 року козаки Великописарівського куреня Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» взяли активну участь у відзначенні Дня ушанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення Радянських військ із Афганістану, адже багато воїнів-інтернаціоналістів є членами районної козацької громади.

Зустріч випускників різних поколінь

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

8 лютого 2020 року за доброю традицією у Северинівській загальноосвітній школі відбулася зустріч випускників різних поколінь, які закінчили школу 20, 30, 40, 50 років тому. Ця подія для шкільних друзів, що роз’їхалися в різні куточки нашої України, справді особлива і зворушлива.

«День зустрічі»

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

18 лютого з благословення Високопреосвященнішого Онуфрія Митрополита Харківського і Богодухівського представники відділу у справах козацтва прот. Сергій Скубченко та прот. Сергій Дамманс відвідали селище Високопілля.