Підсумкове зібрання Ради отаманів здуховності, єтики та культури прі єпархіальному відділі у справах козацтва Харківської єпархії

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

Після Божественної Літургії в храмі Смоленської ікони Пресвятої Богородиці відбулася зустріч між отаманами, головою Союзу ветеранів СБУ в Харківській обл. та представниками відділу у справах козацтва Харківської єпархії.

Під час зустрічі обговорювалися питання які стосуються етикету козака та його зовнішнього вигляду під час тих чи інших заходів.

Розглядалися питання одягу козацьких організацій відповідно статуту у минулому та сьогоденні.

Було розглянуто тему виборчої посади голови ради отаманів при єпархіальному відділі у справах козацтва терміном на місяць з затвердженням іншої кандидатури на наступний термін діяльності Ради.

Пропоновано позачергове зібрання отаманів на базі Академії військово-історичних наук та козацтва, та наступне зібрання у свій час на території Харківської єпархії.

Пропоновано передчасне складання питань у письмовому вигляді напередодні проведення щомісячного засідання для облегшення їх вирішення під час роботи Ради.

Прийнято, провести позачергову зустріч у Академії напередодні Двунадесятого свята Богоявлення Господнього.

Одноголосно прийнято питаннями зборів та оформленням документації що до проведення чергової Ради зайнятися голові відділу у справах козацтва Харківської єпархії. Членам Ради зайнятися оформленням списків активних членів козацьких організацій.

Запропоновано, членам Академії військово-історичних наук та козацтва створити видавничу комісію видання Альманаху священно-історичних місць Харківщини.

Запропоновано звернутися до голови відділу у справах козацтва Ізюмської єпархії по створення традиційного молитовного відвідування Кафедрального Собору м. Ізюм за для звершення Божественної Літургії разом з козаками обох єпархій за подобою як це вже традиційно відбувається у Харківському Свято-Покровському монастирі на день св. прав. Петра Калнишевського.

Також на сьогоднішньому засіданні було підведено підсумкі минулого року, на основі річного звіту голови відділу у справах козацтва Харківської Єпархії.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить