КОЗАКИ СУМЩИНИ ВІТАЮТЬ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОГО МИТРОПОЛИТА ЛУКУ З 50-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Автор: иерей Иоанн Юрцун вкл. .

IMG 9409

Високопреосвященніший Лука!

Наш жаданий духовний отець, мудрий наставник і вдохновитель

чисельних козацьких організацій України!

Щиро вітаємо Вас з 50-річним ювілеєм! Висловлюємо Вам щиру вдячність за нелегку клопітну працю з оцерковлення та окормлення представників козацьких громад, результативну мотивацію до духовної самореалізації та затребуваної доброчинної  Богоугодної козацької діяльності.

Бажаємо Вам, дорогий Владико, щасливого інтелектуально-потужного довголіття та впевненої переможної ходи теренами духовного життя.

Вітаючи Вас зі славним ювілеєм, хочемо сказати, що Ви для нас завжди були, є і будете взірцем жертовного служіння Господу Богу, віруючим України, а також у відстоюванні прав Української Православної Церкви, захисті своїх підопічних від усіляких цькувань та багатьох непорозумінь. Ви, як мудрий духовний воїн і вимогливий турботливий батько, спрямовуєте нас на вірний шлях, не втручаючись у статутне життя козацьких громад. Нам до вподоби така пастирська опіка і ми готові пліч-о-пліч, поруч з Вами, долати будь-які перепони на шляху творення добра.

Ми радіємо з того, що саме Ви, Владико, очолюєте Синодальний відділ у справах пастирської опіки козацтва України і духовно-фізичного виховання молоді. Як духовний козацький наставник, відомий меценат, донор і істинний патріот, значної уваги приділяєте умиротворенню та консолідації роздріблених верств українського народу. Надаєте нам мудрі поради щодо вдосконалення діяльності козацьких громад, їх взаємодії з Українською Православною Церквою, сімейних взаємовідносин і виховання дітей.

Ми постійно молимося за Вас і просимо у Господа для Вашого Високопреосвященства, дорогий Владико Лука, нескінченної Божої милості та щедрот.

З нами Бог! І є, і буде!

З шаною і любов’ю до Вас генерал-командор Віктор Лях

з козацькими священиками, козацькою старшиною та

рядовими козаками Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить