Вручення приписного посвідчення

Автор: иерей Иоанн Юрцун вкл. .

IMG 6924

 

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВРУЧЕННЯ

ПРИПИСНОГО ПОСВІДЧЕННЯ

Приписне посвідчення – це не просто папірець. Це важливий і вкрай необхідний документ,  що засвідчує чоловічу зрілість, повну готовність його власника стати на  захист України, до виконання свого святого військового обов’язку  з відстоювання цілісності та суверенітету рідної держави.  У цьому документі містяться  відомості про місце проживання та основні дані щодо  готовності юнака до виконання такого військового обов’язку. Особливо важливою подією для юнака є отримання приписного посвідчення у час військових протистоянь на сході України.

Отже, приписне посвідчення – це «другий паспорт», який вимагатиметься для пред’явлення при вступі до вищого чи середнього навчального закладу, прийнятті на роботу тощо.

Це добре розумів учень Державного  навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» Данил Стаценко,  котрий впродовж кількох місяців відповідально навідувався до Сумського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. За цей час сімнадцятирічний юнак пройшов повне медичне обстеження, склав відповідні тести та отримав відповіді на всі запитання від  фахівців територіального центру комплектування та соціальної підтримки. На нього було заведено й заповнено особову справу, у якій відображено усі його індивідуальні дані, рівень фізичної підготовленості та інші особисті якості, необхідні для взяття на військовий облік. Загалом Данил пройшов усі випробування і йому було виписано  посвідчення про приписку до Сумської міської призовної дільниці.

Майстер виробничого навчання, козацька берегиня Світлана Вікторівна Низова зробила все необхідне, щоб посвідчення про приписку до призовної дільниці було вручено Даниїлу Стеценку в урочистій обстановці у присутності одногрупників. Для виконання такої почесної місії вона запросила генерал-командора Віктора Ляха – отамана Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке».

25 червня 2021 року після успішного складання екзамену у приміщенні навчально-виробничої лабораторії ДНЗ «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» одногрупники вишукувалися у шеренгу (фото 6924).

Наперед вийшов генерал-командор Віктор Лях. У своїй урочистій промові він  зосередив увагу на значимості сьогоднішньої події до підготовки юнаків та юнок до захисту України. Розповів про героїзм молодих воїнів під час відстоювання цілісності та суверенітету держави на сході України, а також про значимість їхньої професійної діяльності у військових частинах забезпечення.  Навів приклади престижності контрактної служби у Збройних Силах України на посаді повара.

По-батьківськи щиро й радісно привітав Даниїла Стеценка та, під схвальні оплески одногрупників, вручив йому приписне посвідчення.

З гарними словами звернулася до свого вихованця і Світлана Вікторівна, та с кожним словом говорити ставало все важче і вона по-материнські пригорнула Даниїла до своїх грудей. Адже і її рідні син, донька та зять стоять на передових бойових рубежах захисту України (фото 6928).

З отриманням посвідчення про приписку до Сумської міської призовної дільниці, Даниїла Романовича вітали майстри виробничого навчання Тамара Павлівнв Курочкина, Раїса Вікторівна Єльчищева та всі  товариші групи АКОФ ¬– 17.

Промайнула ще одна миттєвість юнацького життя Даниїла. Так хочеться вірити, що  з цієї миті він розпочне осмислено готувати себе до захисту України, а допомагатимуть йому у цьому викладачі, майстри виробничого навчання і козаки, котрі займаються такою справою.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке»

 

IMG 6928

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить