Козаки вітають Владику Луку

Автор: иерей Иоанн Юрцун вкл. .

IMG 7045

КОЗАКИ СУМЩИНИ ВІТАЮТЬ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОГО МИТРОПОЛИТА ЛУКУ З ДНЕМ ТЕЗОІМЕНИТСТВА

Високопреосвященніший Лука!

Славний духовний наставник і неперевершений вчитель

чисельних козацьких організацій України!

      Щиро вітаємо Вас з Днем небесного покровителя Святителя Луки Кримського. Бажаємо Вам інтелектуально-потужного довголіття та впевненої переможної ходи теренами духовного життєтворення.

     Вітаючи з Днем тезоіменитства, хочемо сказати, що Ви для нас є взірцем у відстоюванні прав Української Православної Церкви, захисті своїх підопічних від усіляких цькувань та багатьох непорозумінь. Ви, як мудрий духовний воїн і вимогливий турботливий батько, спрямовуєте нас на вірний шлях, не втручаючись у статутне життя козацьких громад.

         Ми щасливі з того, що саме Ви, Владико, очолюєте Запорізьку єпархію та Синодальний відділ у справах пастирської опіки козацтва України і духовно-фізичного виховання молоді. Як духовний козацький наставник, відомий меценат, донор і істинний патріот, Ви значної уваги приділяєте умиротворенню та консолідації роздріблених верств українського народу.

       Ми радіємо з відзначення Вашої праці орденом преподобного Іова Почаївського І-го ступеня й бажаємо подальшої Божої милості та щедрот.

         З нами Бог! І є, і буде!

     З шаною і любов’ю до вас генерал-командор Віктор Лях з козацькими священиками, козацькою старшиною та рядовими козаками Сумської паланкиМГО «Козацтво Запорозьке».

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить