УРОЧИСТОСТI З НАГОДИ ВРУЧЕННЯ ПРИПИСНИХ ПОСВІДЧЕНЬ СТУДЕНТАМ КОЛЕДЖУ

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

07 травня 2021 року представники козацьких організацій Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» та Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку взяли участь в урочистому врученні посвідчень про приписку до призовної дільниці студентам КЗ СОР «Сумський коледж мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського».
Упродовж січня – березня 2021 року студенти цього навчального закладу приходили до Сумському міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.За цей час кожен сімнадцятирічний юнак проходив повне медичне обстеження, складав відповідні тести та спілкувався з фахівцями територіального центру комплектування та соціальної підтримки. На кожного з них заповнювалася особова справа, у якій відображалися індивідуальні дані, рівень фізичної підготовленості та інші особисті якості призовника, необхідні для взяття на військовий облік. Визначався ступінь придатності до військової служби тощо. Загалом 65 студентам Сумського коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського»було виписано посвідчення про приписку до призовної дільниці.
Це дуже важлива та хвилююча подія у житті кожної молодої людини чоловічої статі. З цього часу кожен зі студентів по-справжньому переосмислює своє життя, стає відповідальнішим, розпочинає осмислено готувати себе до захисту України, а також потребує належної моральної підтримки викладачів, військових і козаків, котрі займаються такою справою. Усі вони разом з кураторами навчальних груп зібралися в актовій залі коледжу мистецтв і культури.
Урочистий захід відкрила заслужений працівник культури України Надія Гринь, директор навчального закладу. Вона щиро привітала своїх студентів з торжеством отримання документу чоловічої зрілості та побажала їм натхнення у здійсненні гарної самореалізації при гартуванні тіла, розумі та духу.
З вітальними словами та короткими промовами патріотичного змісту до студентів звернулися генарал-командор Віктор Лях – отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке»; полковник Анатолій Мафтик – відмінник освіти України, викладач І категорії з предмету Захист України; військовий старшина Михайло Лях – викладач ІІ категорії з предмету Захист України, отаман Сумського міського куреня МГО «Козацтво Запорозьке»; військовий старшина Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку Олег Ляшко; майор Роман Галасюк – заступник Сумського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Останній зосередив увагу студентів на тому, що приписне посвідчення – це другий паспорт, такий же важливий документ, який буде необхідний юнакам при реєстрації чи зміні місця проживання, подачі документів до вищого навчального закладу для здобуття освіти та працевлаштування.
Посвідчення про приписку до призовної дільниці студентам КЗ СОР «Сумський коледж мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського» вручали військові та козаки незалежних козацьких громад Сумщини, вітали їх і міцно тиснули молодецькі руки. Досвідчені наставники говорили майбутнім захисникам України напутні слова, бажали їм гарного майбутнього, бажали наслідувати героїчні вчинки наших славних пращурів, а згодом і самим бути прикладомдля наслідування наступними молодими поколіннями.
На завершення урочистого заходу козаки, гості та куратори навчальних груп КЗ СОР «Сумський коледж мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського» сфотографувалися на добру пам'ять.

Генерал-командор Віктор Лях, представник військової Колегії
Синодального відділу УПЦ з питань козацтва, отаман
Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке»

 • IMG_5523
 • IMG_5535
 • IMG_5539
 • IMG_5541
 • IMG_5545
 • IMG_5554
 • IMG_5566
 • IMG_5572
 • IMG_5574
 • IMG_5596
 • IMG_5600

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить