Пасхальна нарада Сумської координаційної ради незалежних козацьких організацій з питань розвитку козацтва та взаємодії з Українською Православною Церквою

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

01 травня 2021 року в актовій залі Сумського єпархіального управління відбулася Пасхальна нарада Сумської координаційної ради незалежних козацьких організацій з питань розвитку козацтва та взаємодії з Українською Православною Церквою. В нараді прийняли участь представники Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» та Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку.

На нараді були підбиті підсумки діяльності козацьких організацій з питань розвитку своїх структурних підрозділів і спільної взаємодії з Українською Православною Церквою.
Отамани Віктор Лях та Андрій Губін поділилися думками щодо подальшої результативної взаємодії своїх козацьких громад і залучення до них прихожан церковних храмів і прихильників козацького руху Слобожанщини.
На нараді Сумської координаційної ради козацьких громад було відзначено кращих козаків за старанні труди на славу святої Церкви, вагомий особистий внесок у захист канонів Української Православної Церкви, зміцнення лав козацьких організацій в ім’я процвітання України та сумлінне виконання обов’язків з охорони правопорядку під час масових релігійних дійств.
Нагоди достойникам вручив генерал-командор Віктор Лях – представник Військової колегії Синодального відділу УПЦ з питань козацтва, отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».
Орденом Івана Сірка ІІ ступеня нагороджено козацького полковника Андрія Губіна – отамана Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку.
Орденом Івана Сірка ІІІ ступеня нагороджено військового старшину Володимира Голомідова – козака Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку.
Орденом Георгія Побідоносця нагороджено козацького полковника Володимира Лего – полкового писаря та козацького полковника Олега Орлова – начальника школи козацького резерву Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку.
Орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня нагороджено вахмістра козацтва Миколу Саєва – козака козацької сотні при храмі святих первоапостольних Петра і Павла.
Після урочистого відзначення найбільш активних козаків, було здійснено спільне обговорення питань злагодженої взаємодії козацьких охоронних підрозділів у випадках провокаційних дій та різноманітних порушень правопорядку під час Божественної Літургії та освячення пасхальних кошиків.
Отаманів козацьких охоронних підрозділів ознайомили з інструкціями та методичними рекомендаціями щодо дій до порушників правопорядку та дотримання норм карантинних обмежень.
Прес-центр Сумської паланки
МГО «Козацтво Запорозьке»

  • 4808
  • 4830
  • 4843
  • 4941
  • 4952

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить