ВІТАННЯ КОЗАКІВ, БЕРЕГИНЬ, ДЖУР І КОЗАЧАТ УКРАЇНИ ЗІ СВІТЛОНОСНИМ СВЯТОМ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

Дорогі наші козаки, козацькі берегині, джури і козачата! Від імені Ради Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» щиро вітаю вас зі Світлоносним Святом Воскресіння Христового!З Празником празників і Торжеством із торжеств! З Празником Життя – життя вічного і щасливого!

Бажаю, всім вам Божественної милості та любові, сприяння очищенню душі й тіла від накипу повсякдення та всілякої гріховності.
Бажаю, щоб радість визволення людства від рабства дияволу Спасителем нашим Іісусом Христом, спонукала вас до здобуття перемог над усім земним злом.
Бажаю, щоб Перемога Господа Бога надихала вас на хоробрі вчинки в ім’я Іісуса Христа та всього християнського народу.
Бажаю, щоб ви намагалися будувати своє життя згідно заповідей Христових і приносили користь не тільки собі та своїй родині, а тим, котрі крокують поруч з вами життєвими стезями.
Бажаю, щоб ви завжди були красивими, сильними, мужніми і благородними в усіх своїх доброчинних справах.
Бажаю вам щастя, миру, радості та спасіння. Нехай Воскреслий Христос збагатить вас непоборною фізичною та духовною силою, хоробрістю та рішучістю у здоланні страху, вагань і труднощів, що траплятимуться на вашому життєвому шляху.
Христос воскрес! Воістину воскрес!
З шаною і любов’ю до вас – генерал-командор Віктор Лях, представник Військової колегії Синодального відділу УПЦ з питань козацтва з козацькою старшиною та рядовими козаками Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить