ВІТАННЯ військових, священиків, козаків, берегинь, джур і козачат України з Новим 2021 роком і Різдвом Христовим!

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

Ми з вами залишили 2020 рік, як одним із самих складних у сучасній історії України. Однак і в минулому році були належні здобутки: зусиллями влади розпочато процес перемир’я на сході України; у стадії завершення – розробка вакцини від «Ковід-19»; при Синодальному відділі Української Православної Церкви у справах пастирської опіки козацтва та духовно-фізичного виховання молоді створено Колегію військових священиків, до якої (окрім священиків) увійшли п’ять отаманів дієвих козацьких громад, що сприятиме поліпшенню якості взаємодії козацтва з церквою. На досить помітному рівні відбувалася консолідація зусиль різних козацьких організацій України у справі Захисту Вітчизни, національного виховання учнівської молоді та розробки інноваційних освітніх технологій.
У 2021 році у багатьох областях намічаються гарні перспективи розвитку козацьких організацій, створення дитячих козацьких громад у дошкільних і навчальних закладах України. Цьому сприяли сумісні зусилля влади, священства, військових Збройних Сил України та Державної прикордонної служби, освітян і козаків. Помітний внесок у цю справу зробили й берегині, джури, козача – їхні духовні і світські наставники.
Тож, зі щирою вдячністю вітаю всіх українців: військових, козаків, козацьких священиків, берегинь, джур, козачат з Новим 2021 роком і Різдвом Христовим!
Бажаю всім вам, вашим батькам,друзям, дітям і онукам доброго здоров’я, щасливої долі, миру, сімейного затишку, добробуту й процвітання. Бажаю, щоб у Новому 2021 році всі ваші мрії збулися. Щоб перестала проливатися кров тих, хто й досі самовіддано, мужньо й героїчно відстоює суверенітет і цілісність України. Щоб нарешті українці почали поважати себе й ближніх, незважаючи на їхні релігійні, політичні та інші вподобання. Щоб люди знайшли у собісили для консолідації суспільства, відродження й оновлення економічного статку держави, забезпечення її величі й багатства. Щобусі ви і всі українські родини були захищеними, заможними і з надією дивилися в завтрашній день.
Вітаючи з Різдвом Христовим, щиро бажаю вам Божої благодаті, милості і щедрот у всіх доброчинних справах на користь сім’ї, Української Православної Церкви та держави.
З нами Бог! І є, і буде.

З шаною і любов’ю до вас генерал-командор Віктор Лях – представник Військової колегії Синодального відділу УПЦ з питань козацтва – з козацькою старшиною та рядовими козаками Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке»

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить