Вітання козаків Сумщини митрофорному протоієрею Андрію Кузьмину

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

Вітання козаків Сумщини митрофорному протоієрею Андрію Кузьмину з нагодиДня народження та 30-річного ювілею священицької хіротонії

Дорогий отче Андріє!

Козаки Сумської паланки Міжнародної громадської організації “Козацтво Запорозьке”, вітаючи Вас із Днем народження та 30-річним ювілеєм священицької хіротонії, передусім відзначають Ваш значний внесок у розвиток козацтва (в особі козацького полковника і митрофорного протоієрея)та в справу окормлення козаків, їх спрямування на якісну взаємодію з Українською Православною Церквою (в особі заступника голови Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки козацтва України і духовно-фізичного виховання молоді).
Ваші творчі праці, серед яких «Войсковой казачий требник», «Практическое руководство для казачьих атаманов и духовников», «Сборник тематических рекомендаций», «Акафист Пресвятой Владычице нашей Богородице в честь чудотворной иконы Ея, именуемой Самарская» містять цінні вказівки та рекомендації для представників влади, козацьких духовників, отаманів козацьких громад, козацької старшини та широкого кола громадськості, котра цікавиться життям і діяльністю сучасного козацтва України.
Ваші методичні наробки й духовні праці стали дороговказами, – настольними книгами для козацьких отаманів і козацьких духовників.
Сумлінне виконання своїх обов’язків на посаді заступника голови Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки козацтва України і духовно-фізичного виховання молоді викликає захоплення отаманів, козацької старшини і всіх козаків, котрі приїздять на Ваші заходи.
Вітаючи Вас з 59-ю річницею з Дня народження та30-річним ювілеєм священицької хіротонії, хочемо побажати Вам інтелектуально-потужного довголіття,творчих злетів, міцного козацького здоров’я, духовної радості, шани й любові козаків і прихожан, а головне – Божої милості та щедрот.
З нами – Бог! І є, і буде!

З шаною і вдячністю до Вас – генерал-командор Віктор Лях з козацькою старшиною та рядовими козаками Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить