ЗВЕРНЕННЯ РАДИ КОЗАЦЬКИХ ОТАМАНІВ І ДУХІВНИКІВ (ЩОДО НЕДОПУСТИМОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЛГБТ ЗАХОДУ «ЗАПОРІЖЖЯПРАЙД»)

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 Шановний Володимире Вікторовичу!

Православне козацтво України, яке завжди сповідувало високі ідеали, заявляє про недопустимість проведення у колисці козацтва акції ЛГБТ «ЗапоріжжяПрайд», яка запланована на 20 вересня 2020 р. оскільки гріх, що пропагується цієї ходою, паплюжить людську гідність. Той, хто дозволяє проведення у місті Запоріжжя цього заходу, стає співучасником того, що вбиває моральність, особистість і душу людини. Громадські заходи ЛГБТ-спільноти знищують нашу культуру і розбещують наш народ. Будь-яке суспільство, людство в цілому, влаштоване таким чином що має моральний закон існування, і якщо ми дозволимо пропагування порушення цього закону то знищимо самі себе. Невже ми забули що Господь зробив з такими містами як Содом і Гоморра?
Дії ЛГБТ-руху спрямовані на злам базових моральних, встановлених Богом, принципів, і насадження нових норм моралі. Досягається це через знищення межі між нормою і гріхом. Кінцевою метою цієї програми є боротьба з особистістю, яка поважає свою людську гідність, знищення держави, як форми взаємодіючих згідно з нормами закону, один з одним людей, і перетворення їх в сукупність легко керованих індивідуумів, підпорядкованих диктатурі своїх інстинктів.
Ми, щонижче підписалися, представники православно-козацької культури, просимо Вас прийняти мудре рішення і не допустити розтління нашого суспільства.
Від імені учасників засідання Ради глав козацьких організаційУкраїни.

МИТРОПОЛИТ ЗАПОРІЗЬКИЙ І МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ,
голова Синодального відділу Української Православної Церквиу справах пастирської опіки козацтва і духовно-фізичного виховання молоді


05.09.2020

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить