ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

13 червня 2020 року у приміщенні Якимівського районного історико-краєзнавчого музею Запорізької області відбулась презентація книги Віктора Гнєдашева «Ціну війни запитайте у солдата», яка нещодавно побачила світ.

Книга складається з двох частин.
Перша частина присвячена подіям Великої Вітчизняної війни (1941-1945 рр.), як частини Другої світової війни (1939-1945 рр.), в яких брали участь жителі Якимівського району, а також тим, які відбувалися на його території в період з 1941 року по літо 1944 року.
Особливо виділено жертовний подвиг людей, які винесли на собі всі тяготи воєнного лихоліття та повоєнної відбудови господарства краю.
У другій частині книги розповідається про події післявоєнного часу в Якимівському районі, де особливо підкреслюються процеси патріотичного виховання молодого покоління, народження, формування і розвиток ідеї народної пам'яті.
Автор у популярній формі викладає історичні факти, спираючись на важливі і рідкісні архівні документи і фотографії, журнали бойових дій, спогади очевидців подій, відзначаючи важливість історичних знань для формування сучасної людини як особистості і патріота.
Книга розрахована на широке коло читачів.

Презентація була організована для козаків Якимівського куреня Козацького Війська Запорозького Низового, до якого входить і автор даної книги.

Курінний отаман полковник Сергій Манаєв побажав авторові творчих успіхів і нових видань. На згадку про цікавий захід Сергій Костянтинович сфотографувався з Віктором Гнєдашевим.

Прес-служба КВЗН

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить