Зустріч випускників різних поколінь

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

8 лютого 2020 року за доброю традицією у Северинівській загальноосвітній школі відбулася зустріч випускників різних поколінь, які закінчили школу 20, 30, 40, 50 років тому. Ця подія для шкільних друзів, що роз’їхалися в різні куточки нашої України, справді особлива і зворушлива.

Свято розпочалось з цікавої екскурсії по школі. Усі гості були приємно вражені тими надзвичайними змінами, які сталися за період їхньої відсутності. Під час концертної програми всі присутні вшанували пам’ять дорогих серцю однокласників, вчителів хвилино юмовчання. Приємними для всіх стали слова привітань і побажань директора школи Куценко Любові Федорівни, депутата Миколаївської сільської ради Черненко Олени Андріївни.
Почесний гість свята, випускник - ювіляр 1965 року, генерал-осавул Северин Василь Миколайович, начальник штабу Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке»,лауреат премії Європейського Форуму Миру 2009 року, ініціатор і учасник багатьох суспільно корисних справ навчального закладу висловив подяку педагогічному колективу школи за вагомий внесок у благородну справу національно-патріотичного виховання підростаючого покоління на кращих традиціях та звичаях українського народу та нагородив учнів Северинівської школи грамотами. За старанність у навчанні, активну участь у спортивному житті школи, за високий патріотичний дух а також високу громадянську позицію грамоти отримали: Іванова Катерина, учениця 7 класу, Салій Анастасія та Мудрий Ярослав, учні 8 класу.
Генерал-осавул Василь Северин розповів випускникам школи про участь козаків паланки у закладці шкільного фруктового саду, в озелененні навчального закладу (у якому колись навчався) духовному й патріотичному вихованні шкільної молоді.
Випускники вручили своїм вчителям букети квітів, зовсім як колись у школі. Учні школи подарували випускникам різних поколінь цікаву і яскраву концертну программу,чудові відеокадри веселого шкільного життя.
День зустрічі випускників – чудова можливість побачити своїх однокласників, поспілкуватися з вчителями, згадати шкільні роки, ще раз посидіти за шкільною партою та повернутися у своє дитинство. І хоча сьогодні випускники - ювіляри мають різні професії, сім’ї, дітей, але завжди їх об’єднуватиме навчальний заклад, у якому пройшли кращі роки дитинства та юності.
Святкова зустріч закінчилася, але той настрій, який створили учні та організатори надовго залишиться у спогадах гостей.
О.В. Гончаренко, учитель початкових класів,педагог-організатор Северинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить