«День зустрічі»

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

18 лютого з благословення Високопреосвященнішого Онуфрія Митрополита Харківського і Богодухівського представники відділу у справах козацтва прот. Сергій Скубченко та прот. Сергій Дамманс відвідали селище Високопілля.

Візит до селища відбувся з нагоди проведення у місцевій школі заходу «День зустрічі» який традиційно проводиться в період святкування радісного православногодвунадесятого свята Стрітення Господнього.
Ціль заходів полягає в знайомстві місцевої молоді з видатними та успішними вихідцями села, які не забувають місце свого дитинства і підтримують свою малу батьківщину.
Цього року на зустріч завітали щоб поділитисяз молоддю досвідом свого життя голова Високопільської селищної ради Шумейко С.А., депутат Харківської облради, директор Вовчанського лісового господарства Пієв С.М., Отаман громадської організації «Коломацька козацька слобода» Колєснік В.О., заступник отамана Шумєйко О.В., головний редактор районної газети «Сільські новини» Обихвіст І.О та лікар-хірург Валківської центральної районної лікарні Ковальов А.М.
З пастирським словом до присутніх звернувся настоятель місцевого Свято-Миколаївського храму свящ. Сергій Кудрик. В свою чергу в від ім’я правлячого архієрея Владики Онуфрія голова відділу у справах козацтва прот. Сергій Скубченко усіх привітав зі Святом та відповів на різноманітні запитання учнів.
Традиція проведення таких заходів залишає помітній слід в серцях молоді, бо дає можливість не тільки отримати певний досвід, а й наближає до Бога, бо саме духовна сторона у зв’язку зі святом Стрітення виступає головною домінантою таких зустрічей.

Інформаційний відділ, Харьківська єпархія УПЦ.

  • IMG_1133
  • IMG_1157
  • IMG_1178
  • IMG_1182
  • IMG_1199
  • IMG_1212

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить