ДИВО БОГОЯВЛЕНСЬКОЇ ДНИНИ

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

Отаман Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» – еколог. За останні 30 років він жодного разу не ставив у своїй оселі напередодні Новорічних свят ні ялинки, ні сосни. Зелену красуню в родині отамана заміняли кілька зрізаних гілочок, які Віктор Васильович Лях ставив у велику вазу, наповнену водою.

Так було й наприкінці 2019 року. Cтворену з трьох гілок «Ялинку» отаман встановив у наповнену водою вазу та разом з родиною прикрасив Новорічними іграшками 30 грудня 2019 року з тим, щоб розібрати її та винести з кімнати після святкування Дня святого Богоявленя.
Яким же було здивування козацької родини, коли вони узріли, що під час Свята почала пробуджуватися їхня «Ялинка»! Лусочки світло-коричневих брунечок стали розкриватися, перетворюючись у п’ятикутні зірочки. Самі ж брунечки почали видовжуватися та скидати із себе гостроверхі шапочки…
Тоді господарі обережно звільнили «Ялинку» від Новорічних прикрас, «пересадили» у наповнене водою відро, а через кілька днів заповнили його землею. Нехай і надалі вражає та радує козацьку родину. А можливо вона пустить корені?! І козаки пересадять її до міського Козацького скверу імені святого праведного Петра (Калнишевського)!
Адже не випадково «Ялинка» пробудилася на свято Хрещення та пустила світло зелені пагони. На 27 січня деякі з них досягли 4-х сантиметрів. Ми не знаємо, що там діється внизу, на кінці зеленої гілки. Але так надіємось на чудо! Надіємося, віримо й радіємо пробудженню й оновленню життя вічнозеленої рослини – символу Нового життя, Різдва Христового та Богоявлення.
Від цього Дня й донині хатина отамана насичена цілющими пахощами ялинового лісу. Чим не диво!
Прес-центр Сумської паланки
МГО «Козацтво Запорозьке»

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить