КОЗАЧАТА ПРИКРАСИЛИ ЯЛИНКУ

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 Де тільки не прикрашали ялинку представники дитячої козацької чоти імені святого праведного Петра Калнишевського, що діє при КУ Сумськаспеціалізована школа І-ІІІ ст. № 25 м. Суми!І в дитячому козацькому лісі, і біля нього – на шкільному стадіоні, і в класній кімнаті…

13 грудня 2019 року козачата встановили та прикрасили зелену красуню у рекреаційній зоні початкової школи. Перші свої іграшки до віт ялинки прикріпили Антон Зінченко, Поліна Акіменко, Поліна Мажуга, Софія Бондаренко, Єгор Герасименко, Георгій Калітай, Тимофій Толстенков, Едуард Косолапов. До них приєдналися чи не всі учні 3-В козацького класу.
Згодом до ініціативи козачат долучилися й учні інших класів початкової школи. Ялинка вдалася на славу. Для надійної охорони ялинкових прикрас до неї приставили білосніжного сніговика, виготовленого руками козацької берегині Ліни Крівшенко та її козачат.
Тепер у рекреаційній зоні початкової школи біля Новорічної ялинки проводяться різноманітні заходи. Біля неї приємно відпочивати і з надією на гарні дарунки чекати на Новий 2020-й рік. Багато заходів біля такої ялинки проведуть для учнів початкової школи патріотично налаштовані козачата наприкінці 2019 та початку 2020 року.
Хочу відзначити, що саме при таких і подібних, здавалося б незначних, вчинках сучасних козачат і виявляються сутнісні основи козацької педагогіки, гартується громадська активність представників сучасного дитячого козацького товариства, відроджуютьсята впроваджуються в навчально-виховний процес школи традиції та звичаї славного козацького товариства Запорозької Січі і, насамкінець, –подібні доброчинні і Богоугодні козацькі справи залишають незгладимі позитивні почуття в душах дітей.
Генерал-командор Віктор Лях,
отаман Сумської паланки,
МГО «Козацтво Запорозьке

  • IMG_6984
  • IMG_7078
  • IMG_7153
  • IMG_7330
  • IMG_7331

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить