УЧАСТЬ КОЗАКІВ У СВЯТІ МОЛОДОСТІ, МУЖНОСТІ, ВІДВАГИ ТА КРЕАТИВУ

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

10 жовтня 2018 року козаки Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» взяли участь у святі молодості, мужності, відваги та креативу, що проходило вСумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського.

Тут напередодні великих державних свят Покрова Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України був проведений захоплюючий конкурсний вечір «Art СВУМіК man».

На цьому урочистому вечорі-святі сім  талановитих та креативних студентів в творчих конкурсних і силових змаганнях наполегливо виборювали право отримати звання «Art СВУМіК man». Було дуже весело спостерігати не тільки за змаганнями, але й за виявами акторської майстерності під час багатьох чоловічих випробувань.

       Компетентне журі, яке очолювала директор училища, заслужений працівник культури України Н.М.Гринь, прийняло рішення назвати переможцем конкурсу студента ІІІ курсу відділу народної хореографії Мартиненка Романа. Саме йому пощастило в цьому році стати першим серед сміливих, завзятих, кмітливих та неперевершених юнаків училища.

         Інші учасники стали переможцями конкурсу в таких номінаціях:«СВУМіК спортмен» – студент ІІІ курсу відділу оркестрових духових та ударних інструментів Купченко Олександр;«СВУМіК етномен» – студент І курсу відділу видовищно-театралізованих заходів Марющенко Артур;«СВУМіК джентльмен» – студент ІV курсу відділу народної хореографії Уткін Микола;«СВУМіК креативмен» – студент ІV курсу відділу народного пісенного мистецтва Бородаченко Михайло;«СВУМіК імпровізмен» – студент ІV курсу видовищно-театралізованих заходів Бераіа Давіди;«СВУМіК фейсмен» – студент ІІ курсу відділу образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації Плохута Дмитро. До того ж, усі учасники конкурсної програми продемонстрували гарні фізичні якості.

У своєму виступі генерал-командор Віктор Лях відзначив вагомі творчі здобутки Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д.С.  Бортнянського – єдиного на Сумщині мистецького навчального закладу, який поєднуючи численні напрямки, успішно створює і на високому професійному рівні реалізує інноваційні мистецькі програми та проекти на Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських фестивалях, конкурсах, виставках.

Колектив викладачів та студентів відомий на Сумщині як постійний пропагандист народної творчості, фольклорних традицій і обрядів: «Українські вечорниці», «Новорічні свята», «Масляна», «Щедрівки», а також благодійних акцій: «Серце до серця», «До Світлого Дня – світлі вчинки» що так до вподоби членам Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке».

Генерал-командор Віктор Лях також відзначив належну фізичну підготовленість юнаків – майбутніх захисників Вітчизни та нагородив педагогічний колектив Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського Грамотою отамана Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, результативну діяльність з військово-патріотичного виховання молоді, її підготовки до служби у Збройних Силах України та активну життєву позицію. Такою ж Грамотою було відзначено Надію Гринь – директора цього навчального закладу та Анатолія Мафтіка – викладача предмету «Захист Вітчизни».

Прес-центр Сумської паланки

МГО «Козацтво Запорозьке»

   

  • DSCN41331
  • IMG-41a2b00dtitul
  • IMG-8e0349e9d5444396de14ad1a138e3261-V
  • IMG-d58383fd47b9fad12d1d75015ee7c0cb-V
  • IMG-d8aa768a35056a2a7c172bc4fc536ce2-V
  • IMG-f3d3186a544f61337aab1c127773a542-V

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить