Спогади джур про «Алтагір-Січ 2017»

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

Відомим практичним прикладом козацького виховання є організація та проведення більш ніж 10 років поспіль міжнародного дитячо-юнацького табору «Крим-Січ». У зв’язку з останніми подіями, місце проведення табору довелося змінити.

Навесні 2017 року, за ініціативою Якимівського куреня Козацького Війська Запорізького Низового (КВЗН), було прийнято рішення проводити вишкільний табір у селі Алтагир та назвати його «Алтагір-Січ». В цьому році в проведенні «Алтагір-Січі» приймали участь вихованці ЗЦКВПВ «Школа джур», ЗНВК «Запорізька-Січ» та джури Розівського куреня КВЗН. Разом кількість учасників склала 66 осіб. З метою уникнення так званого «земляцтва» з джур різних шкіл були сформовані три команди-підрозділи:  ВДВ (повітряно-десянтні війська), МП (морські піхотинці) та ПВ (прикордонники).

 

Кожний день починався з руханки, ранкової пробіжки та загартовуючого купання в лимані. Під час проведення табору проводилися заняття з рукопашного бою, практичні стрільби, вправи загальної фізичної та спеціальної тактичної підготовки для кожного з підрозділів окремо. Ми вивчали історію Війська Запорізького, засвоювали основи військової підготовки. Також для нас організатори проводили вечори біля вогню та дискотеки.

Під кінець табору учасники склали кваліфікаційні іспити на право носіння почесного «пластунського» чорного берету.

Своїми враженнями про табір «Алтагір-Січ» поділилися вихованці ЗЦКВПВ «Школа джур». «Мені сподобалися такі спортивні ігри, як «22», волейбол, футбол і гра під назвою «Фентезі», — джура Отрижко, 11 р. «А мені найбільше сподобалася кухня. Що може бути краще ніж смачна їжа зварена в польових умовах?» — молодший вістун Глібчук, 16 р. «Мені найбільше запам’яталося як МП та ПВ обороняли будівлю від нападу на неї ВДВ,» — молодший вістун Пархоменко, 10 р. «Так як дні були дуже спекотними, всім довелося рятуватися в тіні під деревами, також порятунком був лиман з прохолодною водою», — значковий Проценко, 15 р.

Таким чином можна зробити висновок, що табір козацького виховання «Алтагір-Січ 2017»  пройшов чудово. За цей час джури гарно відпочили, засвоїли нових знань та вмінь. А найголовніше — знайшли собі надійних та добрих нових друзів. 

Матеріал підготувала вихованка ЗЦКВПВ «Школа джур» Пархоменко Марія

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить