Запорізьке козацьке триборство

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

Вже третій рік поспіль у Запорізькому центрі козацького військово-патріотичного виховання «Школа джур» проводяться змагання з ЗКТ – Запорізького козацького триборства. Цього року вони відбулися у неділю 15 жовтня. Програма змагань складалася з наступних дисциплін: метання учбової гранати на точність, стрільба з пневматичної зброї та відпрацювання прийомів рукопашного бою. Розповідь про захід підготувала вихованка ЗЦКВПВ «Школа джур» Пархоменко Марія.

За правилами першого конкурсу, учбовою гранатою потрібно уразити умовну ціль — так званий «танк», який був розділений на три складові частини. За влучання у кожну частину команда отримувала певну кількість балів: за «лобову броню» — 5 балів, «бойове відділення» – 10 балів та (якщо влучити у саму вразливу частину) «МТВ» – 15 балів.

Стрільба з пневматичної зброї велася «навскидку». Стрільцям відводилося 3 секунди на постріл після команди «Вогонь!».

Третя дисципліна змагань (рукопашний бій) полягала у відпрацюванні прийомів протидії озброєному нападнику.За рішенням суддів перше місце в старшій віковій категорії здобула команда «Ласки» сотні «Пластуни», друге зайняла команда ЗНВК «Запорізька Січ», а третє місце відійшло команді «Шипи» сотні «Пластуни». У середній віковой категорії перше місце здобули «Ласки-1» сотні «Пластуни», друге місце завоювала  «Вознесенівська сотня» та третє місце здобула команда «Ласки-2» сотні «Пластуни», яка була наймолодшою командою у середній віковій категорії.Після закінчення спортивної частини заходу, команди були запрошенні скуштувати справжньої козацької шурпи. Усі учасники залишилися задоволеними проведеними змаганнями та напруженою боротьбою.

Пархоменко Марія

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить