ХТО ПРИКРАСИВ ЯЛИНКУ БІЛЯ ДИТЯЧОГО КОЗАЦЬКОГО ЛІСУ

Автор: иерей Максим Райков вкл. .

 

Козачата КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 25  в очах дорослих –  маленькі дітки.

Та це тільки на перший погляд. У свої 9 – 10 років вони вважають себе досить зрілими, багато з них починають почуватися вченими й добродійниками. Такі вихованці і в свої дитячі роки здатні привносити людям радість.

Напередодні зимових канікул зібралися вони до дитячого козацького кола й почали обговорюватиздійснені справи, гомоніти про наступаючі Новорічні й Різдвяні свята,Щедрий вечір,  колядки, коляди, щедрівки,  а також Масляну…

Поруч з ними за вчительським столом працювала їхня вчителька. Їй приємно було відчувати як зростають її вихованці, особливо раділа тоді, коли козачата виявляли бажаннятворити добро тим людям, з якими так часто зустрічаються. Коли ж хлопчики й дівчатка почали говорити про Новорічні подарунки, які вони готують для батьків, Ліна Миколаївно непомітно приєдналася до них й тихо запитала: «А що ж ми з вами подаруємо мешканцям нашому Роменському мікрорайону?»

IMG 9903

Діти на якусь мить притихли, з цікавістю подивилися на вчительку і, немов би зговорившись, вигукнули: «Ялинку!»

         Як це здорово! Ви так швидко відгадали моє бажання! Як  приємно!  – радісно вигукнула вчителька й додала – Завдяки вам, діти, на подвір’їнашої школи вперше буде встановлена Новорічна ялинка. Нам залишається тільки вибрати для неї місце.

IMG 9909

IMG 9913           

 На стадіоні, біля нашого козацького лісу – зарепетували учні…

До реалізації дитячого задуму залучилися всі. Особливу зацікавленість у цьому творчому дійстві мала Ліна Крівшенко. Кому як не їй знати, що тільки подібного роду діяльністьпробуджує й формує в її вихованців найцінніші людські якості, серед яких чуйність, милосердя, доброчинність, здатність до безкорисливого творення краси для тих, з ким живеш поруч тощо.

IMG 9914

Ставити та прикрашати ялинку козачатам допомагали батьки та дорослі козаки. А з яким бажанням і насолодою долучалися до такої роботи діти! Ще не встигли вони убрати яскравими іграшками зелену лісову красуню, як до неї потягнулися мами зі своїми немовлятами.

IMG 9923

Новорічна ялинка вдалася на славу. Чом не дарунок для школярів і малюків свого мікрорайону! Задоволені козачата поверталися до школи, а до козацької ялинки вели своїх малят дідусі, бабусі, батьки. Милувалися  її красою та зворушено запитували: «Хто ж це встановив і прикрасив ялинку біля дитячого козацького лісу?»

Віктор Лезо

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить